KONST / Litografier / Färglitografi 12374649
*
nr 1237 4649
Anthony Strüwer
(f. 1942)
Färglitografi, Anthony Strüwer (f. 1942), Sommar. Signerad, numrerad 21/250, ca 54x45 cm, löst blad
Anthony Strüwer, målare född på Java, Indonesien 1942.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 februari 2019
kl 18:15:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/2 13:49:07
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Anthony Strüwer
Anthony Strüwer, målare född på Java, Indonesien 1942.
Läs mer om Anthony Strüwer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anthony strüwer färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad löst blad sommar
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
*
Anthony Strüwer
Anthony Strüwer, målare född på Java, Indonesien 1942.
Läs mer om Anthony Strüwer
nr 1237 4649
Anthony Strüwer
(f. 1942)
Färglitografi, Anthony Strüwer (f. 1942), Sommar. Signerad, numrerad 21/250, ca 54x45 cm, löst blad
Anthony Strüwer, målare född på Java, Indonesien 1942.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 februari 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/2 13:49:07 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Anthony Strüwer
Anthony Strüwer, mÃ¥lare född pÃ¥ Java, Indonesien 1942.Läs mer om Anthony Strüwer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anthony strüwer färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad löst blad sommar
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50 -
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27